Firmast

Alpina Electronics OÜ alustas oma tegevust aastal 2008. Algselt oli firma eesmärgiks pakkuda tööstusautomaatikalahendusi, remonti, hooldust ja programmeerimist. Hiljem lisandus toiduainetetööstustele seadmete müük ning hooldus.

Meie valikus on lihatööstusseadmed, tapamajaseadmed, kalatööstusseadmed ja pakendusseadmed.

Pakume erinevaid seadmeid tapamajadele, liha– ja kalatööstustele: kutrid, vorstipritsid, suitsuahjud, viilutajad, klipsaatorid, lihahundid, sidujad jne. Lisaks tootmisseadmetele pakume ka pakkeliine ning suuremaid ja väiksemaid pakendusseadmeid ja karbipakkeseadmeid.

Omame pikaajalist kogemust erinevate lõiketerade ning nugadega, mida kasutatakse toiduainetetööstustes ja pakkeliinidel. Suurimat kasutust leidnud terad on hakklimasinatele, kuubiku- ja kamaramasinatele, kutritele ja viilutajatele. Lisaks pakkeliinide stantsid ning terad. Loomulikult on meie tootevalikus tähtsal kohal ka tavalised köögi- ja lõikusnoad lihale, kalale, juustule jne.

Meie Eesti laost võib alati leida enamlevinud seadmetele terasid ning matriitse ilma neid ette tellimata. Arvestades tihti tootjate pikkade tarneaegadega, siis hoiame kõike vajalikku pidevalt oma ladudes. Pakume oma ladusid ka kliendi juurde, mis tagab vajaliku osa kohese saadavuse.

Terade tootjateks on juhtivad Saksa tehased, kelle kogemused hakkavad ulatuma varsti juba sajandi pikkuseks.

Alpina Electronics OÜ-l on olemas Eestis väiketehas, kus toodetakse kondi- ja lihasaelehti nii Eestisse kui ekspordiks. Võimalik tellida lisaks standardmõõtudele ka erimõõte.

Teades klientide vajadusi pikemaajalistest kogemustest, siis võime öelda, et väga tähtis osa on seadmete hooldusel ja remondil. Pakume hooldus- ja remonditeenust kõikidele meie poolt müüdud seadmetele, kuid samas püüame osutada hooldusteenust ka teistele seadmetele.

Arvestades meie kahte tegevusvaldkonda, siis oleme suutnud need klientide jaoks kokku viia. Nimelt pole harvad need juhud, kus masin veel töötaks aga elektroonika on vananenud või hoopis kasutuskõlbmatu. Siinkohal saame pakkuda automaatika ja elektroonika uuendusi kasutades uusi PLC ja kontrollersüsteeme.

Maapiirkonnas majandustegevuse mitmekesistamise investeeringutoetus Alpina Electronics OÜ-e tootmishoone ehituseks.

Alpina koostööpartnerid